Forum www.samochodymadeinpoland.fora.pl Strona Główna
Zaloguj Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy
67 rocznica rozpoczęcia produkcji w FSO

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.samochodymadeinpoland.fora.pl Strona Główna -> Aktualności/Relacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Conrado967




Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 587
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Busko
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 11:54, 24 Lis 2018    Temat postu: 67 rocznica rozpoczęcia produkcji w FSO

Dobry!

Wrzucam relacje sprzed dwóch tygodni, ale chyba lepiej później niż wcale Smile.
Link do galerii Googla:
[link widoczny dla zalogowanych]

Z mojej perpsektywy to wyglądało tak:
Po 8:00 wyjazd spod Wrocławia. Przelot S8 z kilkoma postojami na żarcie i tankowanie, około 12:20 byliśmy pod Fabryką. Po drodze spotkałem tylko jednego Dużego Fiata na S8 i prawdopodobnie później jeszcze raz go spotkałem w Warszawie (na zdjęciu).

Zaskoczyła mnie frekwencja i z tego co wiem nie tylko mnie, ale i organizatorów. Dużo ciekawych aut. Właściwie pierwszy raz widziałem w jednym miejsc tylko polskiej motoryzacji.
Pogoda raczej dopisała, chociaż pizgało niemiłosiernie, ale przynajmniej nie padało Smile.
Około 15:30 się zawinąłem spod FSO.

Pozdrawiam spotkanych forumowiczów Lukasz125p, Bakiego oraz pozostałych z którymi chwilę się kręciłem, ale nie zapamiętałem nicków/imion.


Ostatnio zmieniony przez Conrado967 dnia Sob 12:23, 24 Lis 2018, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.samochodymadeinpoland.fora.pl Strona Główna -> Aktualności/Relacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Theme by GhostNr1